Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Eta: moze tato albo mama oszczedzali 20 lat zeby kupic synowi/corce samochod ,ktorym moze teraz dojechac te 20 km do pracy. Nie przyszlo Ci do glowy, nie ? Zatrudnij sie w Plazie skoro wydaje Ci sie,ze tu ludzie maja kokosy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha, parking dla pracowników.... buahhahahahhahhahahahahha.... We łbach się pierdzieli. Parking jest po to żeby było jak najwięcej klientów w szczególności tych z autami (z założenia zamożniejszych). A ty plazowy pracowniku - jesteś od ich obsługiwania... Mniej klientów - mniej pracowników. Dlatego tam pracujesz bo takich rzeczy nie rozumiesz. Gdyby przyjechał na parking twój klient (który płaci na twoją pensję) i ty w tym samym czasie to zająłbyś miejsce z założenia przeznaczone dla niego? Dopóki tego nie zrozumiesz nigdy nie będziesz kierownikiem a tym bardziej właścicielem takiej plazy i dopóty nie masz prawa głosu w tej kwestii..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ksawery napisał:
Eta: moze tato albo mama oszczedzali 20 lat zeby kupic synowi/corce samochod ,ktorym moze teraz dojechac te 20 km do pracy. Nie przyszlo Ci do glowy, nie ? Zatrudnij sie w Plazie skoro wydaje Ci sie,ze tu ludzie maja kokosy.
skoro nie maja kokosow proponuje bilet miesieczny za 84zl na wszystkie linie. a moze mamo z tata sprzedali kawalek pola i nawet tego nie odczuli, zeby kupic synowi/corce samochod ,ktorym moze teraz dojechac te 20 km do pracy. ktos kogo stac na samochod stac i na normalna oplate za parking.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się zastanawiam na jakiej zasadzie będą działały te 3 godziny za darmo dla kinomanów? Bilet będą automatowi okazywać czy może naciskać przycisk "KINO"? Zresztą jak już trzeba płacić, to niech płacą wszyscy, nawet kinomani, czemu niby oni mieliby być zwolnieni z opłat? 3 godziny to tylko 3 zł. Skoro stać kogoś na bilet do kina (swoją drogą, za absurdalną cenę 20-25zł!!!), to i będzie go stać 3zł na parking.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a bo tak napisał:
skoro nie maja kokosow proponuje bilet miesieczny za 84zl na wszystkie linie. a moze mamo z tata sprzedali kawalek pola i nawet tego nie odczuli, zeby kupic synowi/corce samochod ,ktorym moze teraz dojechac te 20 km do pracy. ktos kogo stac na samochod stac i na normalna oplate za parking.
Typowe polactwo. Ciarki mnie przechodzą na myśl, że oddycham tym samym powietrzem co gówno które popełniło takiego posta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siuśmajtek napisał:
Hahahaha, parking dla pracowników.... buahhahahahhahhahahahahha....We łbach się pierdzieli. Parking jest po to żeby było jak najwięcej klientów w szczególności tych z autami (z założenia zamożniejszych). A ty plazowy pracowniku - jesteś od ich obsługiwania... Mniej klientów - mniej pracowników. Dlatego tam pracujesz bo takich rzeczy nie rozumiesz. Gdyby przyjechał na parking twój klient (który płaci na twoją pensję) i ty w tym samym czasie to zająłbyś miejsce z założenia przeznaczone dla niego? Dopóki tego nie zrozumiesz nigdy nie będziesz kierownikiem a tym bardziej właścicielem takiej plazy i dopóty nie masz prawa głosu w tej kwestii..
siuśmajtek: dlatego trzeba byc takim imbecylem jak ty, ktory by dusze sprzedal zeby miec 5 zlotych wiecej w kieszeni. Na moja pensje nikt z tam parkujacych nie placi, nie boj sie. Zwracam uwage na deb***ny wymysl moznowladcow ktorzy maja w du*** klientow, miasto i cala reszte a taki madrala jak ty jeszcze im przyklaskuje. Parking wg ustalen mial byc bezplatny i dostepny dla wszystkich chetnych. Skad taka zmiana ? Uwazasz,ze to dla dobra klientow ? Z taka wiedza ty na pewno jestes kierownikiem i wlascicielem takiej Plazy. Skoro do kina na seans przyjezdza 100 klientow ktorzy nie placa za parking to gdzie masz interes ekonomiczny ? Niby sie chce zarobic i przy okazji ludzi nie stracic. Jak sie chce dwie pieczenie upiec na jednym ogniu to sie nie upiecze zadnej. Milych zakupow w Delimie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Sąsiad napisał:
Typowe polactwo. Ciarki mnie przechodzą na myśl, że oddycham tym samym powietrzem co gówno które popełniło takiego posta.
Bardzo mocne slowa, brak argumentow zastepowany jest chamstwem, to jest wlasnie to panskie "polactwo". prosze sie podpisac z imienia i nazwiska jesli pan kogos obraza. moja odpowiedz byla w stylu, tego co napisal nieprzemyslanego posta. dlaczego jestesmy przyzwyczajeni do dostawania wszystkiego za darmo?a potem mamy w naszym kraju tak jak mamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie przeszlo Ci przez mysl ze czesc pracownikow moze dojezdzac spoza Lublina?? A to ze sklepy sa zamykane o 21 nie znaczy ze pracownik o 21 wychodzi! Np. posprzatac taka Delime, H&M czy Reserved, policzyc kase=wyjscie ok.albo po 22.00- oczywiscie tak na marginesie- pracownikowi placi sie do 21.00. Za pol etatu- ale po 4 godz. dziennie czyli 20 na tydzien, czlowiek bierze 610zl, z czego ponad 400 zl na parking. I taka wlasnie polityka w tym kraju!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heniek napisał:
A nie przeszlo Ci przez mysl ze czesc pracownikow moze dojezdzac spoza Lublina??
a nie przyszlo Ci do glowy ze ludzie z Lublina tez chca pracowac?? ja chetnie bede jezdzic mpk. a jesli komus praca w plazie nie odpowiada niech zwolni etat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻYDY gojom wypłacą po tysiaku na łapę za 200 godzin na kasie,z tego skasują po 122 złociszy za parking i biznesik się kreci. Tak mogą kupować eskadry samolocików dla swojej armii w Izraelu a nas nie stać na jeden samolot dlą Prezydenta. Wiem że "podpadam" ANTI-DEFAMATIN LEAGUE ale trzeba się dzielić spostrzeżeniami z tymi co swoją edukację historyczną zdobywają na kierkutach i u Zawanowskiej -nawet jak przyjdzie POdzielić los Pani Profesor Jedynak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antyblef napisał:
ŻYDY gojom wypłacą po tysiaku na łapę za 200 godzin na kasie,z tego skasują po 122 złociszy za parking i biznesik się kreci. Tak mogą kupować eskadry samolocików dla swojej armii w Izraelu a nas nie stać na jeden samolot dlą Prezydenta.
Byly Pan Prezydent z cala rodzina latal sobie prywatnym samolotem na nasz koszt, miedzy innymi do Ameryki Poludniowej. a do mamy miejszkajacej w Gdansku z Warszawy latal on lub brat prywatnym helikopterem, tak wiec sami dla swoich nie dajemy, wiec czemu Zydzi maja dawac na nas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako klient mam odwieczny problem z parkingiem pod plazą. W normalnym centrum handlowym jedna rundka do okoła i coś się znajdzie - jak nie to druga i na 100%. A tu... wiecznie wszystko zajęte może jakieś zaplute dziury pod filarami. No i te mistrzowskie fury na parkingu. Strach przy tych szrotach postawić auto... Przecież to widać, że najlepsze miejsca parkingowe zajmują pracownicy i pobliskie urzędasy. Od tych 3 zł nie zbiednieję a miejsce łatwiej znajde. Dlaczego bydło nie pchało się na sam dół- za filary, w tych ciasnych zaułkach - tylko zawsze dobre miejsca są zajęte. Jeszcze nigdy mi się nie udało tam normalnie zaparkować - a głównie jestem klientem delikatesów. Człowieku jak sprzątasz sklepy to cię po prostu na auto nie stać, może wachę gdzieś kupisz na boku z beczki, ubezpieczenie na tatusia czy mamusię przydziadujesz za 250zł... ale nie wpieprzaj się w miejsca przeznaczone dla klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze! Co to za sklep obok którego klient nie może zaparkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a bo tak napisał:
skoro nie maja kokosow proponuje bilet miesieczny za 84zl na wszystkie linie. a moze mamo z tata sprzedali kawalek pola i nawet tego nie odczuli, zeby kupic synowi/corce samochod ,ktorym moze teraz dojechac te 20 km do pracy. ktos kogo stac na samochod stac i na normalna oplate za parking.
zal d*** sciska ze inni maja a ty mpk jezdzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siuśmajtek napisał:
Jako klient mam odwieczny problem z parkingiem pod plazą. W normalnym centrum handlowym jedna rundka do okoła i coś się znajdzie - jak nie to druga i na 100%. A tu... wiecznie wszystko zajęte może jakieś zaplute dziury pod filarami. No i te mistrzowskie fury na parkingu. Strach przy tych szrotach postawić auto... Przecież to widać, że najlepsze miejsca parkingowe zajmują pracownicy i pobliskie urzędasy. Od tych 3 zł nie zbiednieję a miejsce łatwiej znajde. Dlaczego bydło nie pchało się na sam dół- za filary, w tych ciasnych zaułkach - tylko zawsze dobre miejsca są zajęte. Jeszcze nigdy mi się nie udało tam normalnie zaparkować - a głównie jestem klientem delikatesów. Człowieku jak sprzątasz sklepy to cię po prostu na auto nie stać, może wachę gdzieś kupisz na boku z beczki, ubezpieczenie na tatusia czy mamusię przydziadujesz za 250zł... ale nie wpieprzaj się w miejsca przeznaczone dla klientów.
dokladnie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-) napisał:
zal d*** sciska ze inni maja a ty mpk jezdzisz?
do pracy jezdze mpk, a w dalsze trasy swoim samochodem, ale kazdy sadzi wg siebie. a pracownicy widac nie potrzebuja juz klijentow skoro ktos napisal, ze z kazdego sklepu potrzeba im po kilkanascie mijesc parkingowych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a bo tak napisał:
do pracy jezdze mpk, a w dalsze trasy swoim samochodem, ale kazdy sadzi wg siebie. a pracownicy widac nie potrzebuja juz klijentow skoro ktos napisal, ze z kazdego sklepu potrzeba im po kilkanascie mijesc parkingowych!
no z twoja ortografia to nie dziwie sie ze mpk jezdzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby była jasność Panie Siuśmajtek. Ja nie jeżdzę samochodem do Plazy, nie sprzatam takze sklepow. Nie posiadam rowniez mistrzowskiej fury. Place natomiast wszystkie haracze, ktore naklada na mnie Panstwo. Znam rowniez tutejsze realia i wiem, ze wiele osob dojezdza spoza miasta i nie ma innej mozliwosci niz wlasne auto (na ktore czesto rodzice oszczedzali 20 lat by ulatwic dziecku start). Niektorzy w Plazie zaczynaja prace juz przed 6 rano, niektorzy tez prace koncza grubo po polnocy. Jezeli parkuja tam przyjezdzajac do pracy, zajmuja miejsca na poziomie -2 bo tylko taka maja mozliwosc. Nie ma wjazdu na -1 wiec nie zajmuja "najlepszych" miejsc. Nie byles - nie wiesz. W zwiazku z tym, ze zyjemy w takim kraju i takim miescie to niestety trzeba sie zmagac z pracodawca, ktory robi z pracownikiem co mu sie zywnie podoba i przy okazji z klientami Twojego pokroju, ktorym sie wydaje, ze sa Panami swiata. Gratuluje Ci dobrego auta (kupionego za wlasne pieniadze, a nie pieniadze rodzicow, dobrej pracy i czasu na to by zrobic sobie zakupy tak jak ci sie podoba. Oby tylko karta sie nie odwrocila i zebys przypadkiem kiedys Ty po prace nie przyszedl do tego wlasnie pracodawcy. Zacznij rozgraniczac pobliskich urzedasow i pracownikow Plazy. I jeszcze jedno. Normalne centrum handlowe buduje sie na obrzezach miasta, gdzie kazdy moze dojechac samochodem, zostawic go na parkingu i udac sie na zakupy. Tu natomiast zrobiono miejsce na powszechne wystepy takich narcyzow jak Ty jednoczesnie likwidujac parking. Ten mial byc platny i dostepny dla wszystkich. Kolo Plazy tez byl, ale juz od kilku miesiecy ktos polozyl na nim lape. Bez odbioru. Dalsza polemika z Toba jest zbedna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-) napisał:
no z twoja ortografia to nie dziwie sie ze mpk jezdzisz
dyplom mam z politechniki a nie polonistyki, tak wiec gratuluje oceniania ludzi pod kontem poprawnosci pisania, ale grunt to sie czegos przyczepic..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh Lubliniaki ... Normą w Polce na parkingach tego typu są opłaty. Tu płacicie grosze (50gr) a we Wro w dominikańskiej już 1 godz 2 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...